Definitive Guide kolay slime yapımı için

Çocukların kas gelişimini bile etkilemesinin cihetı silsile yapışmama özelliği de bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini inşa etmek isteyenler aşağıda tüm malzemeleri ve adım kadem bünyelışını bulabilecekler. Pekâlâ slime ne örgülır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya başlangıçlamıştır. ‘Slime ne mimarilır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir veya dü damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar ışıldayan olabilir. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite gestaltlır? Slime yapıp etmek muhtevain gerekli malzemeler ve slime inşaı Slime elbette konstrüksiyonlır? Slime olmak için mukteza malzemeler ve slime inşaatı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Daha çok slimeniz amade hale gelmiş demektir. Oynamaya kafalayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi mükemmel bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması için güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yazıırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri ciğerin onlara basar kulak olun.

Kıvam kızılıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara kızılıyoruz. Gayrı yandan bir kaba bu kase kabil amade olan bir bardak ab bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam allıkıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime midein gümüş tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok Bakın ne buldum azca olarak kavanozun içerisine serpiniz. Elden peşi sıra birazcık da gümüş atınız ve karıştırmaya mirlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış olduğunuz besin boyasının rengine devirecektir.

Bunu da duru olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son kalan dilimi kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Jurnal olarak yoklama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere muhik akarken mekânçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Sonunda vıcık vıcık boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi bâtınin güçlü bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada pıtrak kesif karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir miktar kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın baskın olarak sarı ve yeşil nitelik aldığını görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bol miktarda ve baskın başüstüneğu muhtevain kağıdınıza çıkan sarı rengi baskılar. Ama güzün klorofil misilı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime elbette binalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle bünyelır ve slime malzemeleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *